Yeni Tenteler Bizde

Yeni Tenteler Bizde
  • Adres:

    15 Temmuz Şehitler Mahallesi 1431 Sokak NO : 50 /A Güneşli / İSTANBUL

  • İletişim:

    Telefon: 0212 549 19 53
    E-Posta: info@padgane.com

Yeni Tenteler Bizde

Çok farklı ve yeni alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla kuruldu. Şehzade Branda&Tente; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir. Özel imalatlarla beraber açılır & kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Görsel Gölge; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir. Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

cam üstleri, kapı girişleri, otel ve restoran gibi mekanlarda güneş ışınları, yağmur, toz gibi dış etkenlerden koruma sağlaması ile dış görünüşü itibari ile de şık, dekoratif bir görünüm sağlamak amaçlı kullanılan sağlam, dayanıklı bir tente türüdür. Bu özelliğine rağmen fiyat olarak daha diğer tentelere göre uygundur. Bunun sebebi işçiliğin çok kullanılması, ancak diğer tente malzemelerine kıyasla daha az tente malzemesinin kullanılması.

Genel de görsel olarak mekanlarında bir dekoratif hava yaratmak isteyen işletmeler de karpuz tente modellerini kullanıyorlar, görsel olarak gerçekten ilgi çekici modellerden bir tanesidir ve sırf dekorasyon çalışmalarında fark yaratmak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Küçük işletmelerin giriş bölümlerinde kullanımı daha fazla yapılan bu ürün ile birlikte dilerseniz mekanlarınızın reklamlarını da yapabilir akılda kalan sloganlarla süslemeler yapabilirsiniz.