Cam ve Tente Sistemi

Cam ve Tente Sistemi
  • Adres:

    15 Temmuz Şehitler Mahallesi 1431 Sokak NO : 50 /A Güneşli / İSTANBUL

  • İletişim:

    Telefon: 0212 549 19 53
    E-Posta: info@padgane.com

Cam ve Tente Sistemi

Pergola Tente Sistem Özellikleri

    Pergola sistemleri, isteğe ve mekâna uyumlu bir şekilde kumaş ve tasarım özellikleri doğrultusunda sizlere özel olarak imal edilmektedir. Pergola tente sistemleri, uzun ömürlü yapısı sayesinde kar suyu başta olmak üzere herhangi bir suyu geçirmeyecek yapıya sahip olurlar. Ayrıca teknik özellikler doğrultusunda da pek çok bilgi aktarılabilir. Üst kalitede mukavemete sahip olan bu sistemler, alüminyum alaşımlı olarak üretilmiş elektrostatik toz boyayla kaplanmaktadır. Tavan örtülerinde ise her türlü hava şartına karşı direnç gösteren, su geçirmez özelliğini içeren, geliştirilmiş PVC bloklardan oluşmuş yüzey malzemesine sahip, alev yürütmeyen ‘blockout’ kumaş tercih edilmektedir.

 Motorlu Cam Balkon Sistemlerinin Teknik Ayrıntıları

     Söz konusu olan bu sistemlerin 120x80 ölçüleri dahilinde taşıyıcılara ihtiyaç duyduğu da söylenebilir. Sistem kapsamında tercih edilen bütün bağlantılar cıvata, vida ve pimleri kesinlikle paslanmaz niteliklerdedir. Motorlu cam balkon sistemlerinin uzaktan kumandalı motorlarla desteklenebildiğini de önemle ifade etmek gerekir. Ayrıca son derece sert geçen rüzgârlı havalara ve yaklaşık 30 cm kar kalınlığı dahilinde olumsuzluklara karşı dirençli yapıdadır. Gergi sistem için özel bir şekilde üretilen triger kayış sistemleri de tercih edilebiliyor. Özel ve estetik görünüme sahip alüminyum yapı, dere ve yağmur inişleriyle su taşıyıcı giderleri tercih edilmektedir. Üstelik bu sistemler özel makara sistemiyle de desteklenen bir sistemdir. Kumandayla kontrol edebileceğiniz, kademeli bir şekilde artırılarak azaltılabilen LED spotlar uygulanmaktadır.

 Pergola Sistemleri ve Özellikleri Nelerdir?

 Pergola, Latin dilinde bir sözcüktür. Aynı zamanda ‘saçak’ anlamı taşıyan ‘pergola’ sözcüğünden gelmektedir. Pergola, ilave olarak İtalyanca dilinde ‘gölgelik’ anlamı içermektedir. Cam balkon fiyatları araştırmanızın yanı sıra bu sistemlerin özelliklerini de bilmeniz ve bu şekilde kullanım sağlamanız gerekir. Bu tente sistemlerinde yatay, çatı ve bükümlü formları mevcuttur. Ayrıca güneşlik niteliğinde tercih edilebilen bu sistemler, sizleri yaz aylarında sıcaktan koruyacaktır. Ahşap ya da demir malzemeler kullanılarak üretim elde edilebilir. Bununla beraber açılıp kapanabilen tavan aracılığıyla su geçirmeyen bir özelliği de bünyesinde taşımaktadır. Üstüne bitki türlerini sardırıp mekânınızı daha organik ve doğal bir yapıya dönüştürme imkânınız da mevcut haldedir. Sizler de bu imkânı kendi alanlarınızda kullanmak için değerlendirebilirsiniz.